KEŞFET

Farklı, Yeni, Yaratıcı Hediye Fikri Arayanlara Choco Concept!

Sene içinde çeşitli zamanlarda farklı nedenlerle hepimiz, sevdiklerimize onları mutlu edecek, hatırladığımızı, önemsediğimizi gösterecek hediyeler alma ihtiyacı duyuyoruz. Aynı kişilere hediye aldıkça her geçen sene işimiz de zorlaşıyor. Her sene bu defa ne alsam nasıl bir farklı bir şey bulsam sorularıyla önce kendimizi sıkıp sonra da yakın fikrine güvendiğimiz arkadaşlarımıza aynı soruyu yöneltiriz, taa ki aklımıza yatan bir cevap alana kadar…

Bu sene işinizi kolaylaştırıyoruz ve sizi, sevdiklerinize özel kişiselleştirebileceğiniz çikolata Choco Concept’le tanıştırıyoruz. Choco Concept, Belçika’nın ünlü kuvertür çikolata markası Callebaut üzerine Almanya’dan gelen AB onaylı özel gıda boyasıyla istediğiniz görselin yüksek çözünürlükle basılmasıyla ortaya çıkıyor. Hiçbir Choco Concept birbirine benzemiyor. Çünkü, her bir çikolata siparişi veren kişi tarafından tasarlanıyor ve dilendiği takdirde mesaj bile çikolata üzerine yazılabiliyor.

Çikolatanın üzerinde fotoğraf yer alabileceği gibi herhangi başka bir görsele de yer verilebilir. Tasarlama konusunda fikir almaya ihtiyaç duyulduğunda ise Choco Concept’in birbirinden farklı tasarımlarından ilham alınabileceği gibi tasarımın bire bir aynısını da yaptırabilirsiniz. Ama her zaman kişisel dokunuş yapmanız mümkün! Çünkü, Choco Concept Çikolata’nızın sadece üzerini değil, içeriğini de tasarlayabiliyorsunuz.

 

Çikolatanızın bazını bitter ya da sütlü olarak belirlerken tadını da taze kuru yemiş ve kuru meyvelerle daha lezzetlendirebilirsiniz. Seçenekleriniz çok fazla, bildiğiniz Antep fıstığı, fındık, kaju ve badem gibi kuru yemişlere yaban mersini, kurutulmuş ananas, Hindistan cevizi, incir, çilek, mango, papaya gibi farklı meyveler de ekleyebilirsiniz. Tamamen damak zevkinize kalmış…

Karar vermek ne kadar zorsa sipariş vermek de bir o kadar kolay; chococoncept.com adresini kullanarak ya da ciceksepeti.com’ daki mağaza üzerinden sipariş verebilirsiniz. Saat 11.00’e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün teslim, son dakikacılara duyurlur. Choco Concept, yeni iş, doğum günü, yılbaşı, bebek tebriği gibi kutlamalar için ideal ve en önemlisi bir yeni lezzetli bir alternatif. Çikolatanın başlı başına verdiği mutluluğun kişiye özel bir tasarımla birleştiğinde olabilecekleri siz düşünün!

 

Choco Concept, yeni iş, doğum günü, yılbaşı, bebek tebriği gibi kutlamalar için ideal ve en önemlisi bir yeni lezzetli bir alternatif. Çikolatanın başlı başına verdiği mutluluğun kişiye özel bir tasarımla birleştiğinde olabilecekleri siz düşünün!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞININ FAYDALARI 

Bunları da sevebilirsiniz

Scroll Up