YAŞAM

Türk Telekom Prime’la Tanıştınız mı?

Geçtiğimiz aylarda Türk Telekom, Türk Telekom Prime markası altında yepyeni ve avantajlı hizmetleri kapsayan tarifesini duyurmuştu. 

Gelin birlikte Türk Telekom Prime tarifesinde yer alan ayrıcalıklı hizmetleri inceleyelim:

Öncelikle Türk Telekom Prime nedir derseniz, bu tarifede yer alan müşterileri yurt içinden yurt dışına bir çok avantajı ayrıcalıklar bekliyor diyebiliriz. Tarife, alışverişten restorana, seyahatten sinemaya birbirinden cazip hizmeti kapsıyor.

Eğer Türk Telekom’un mobil hizmetlerinden yararlanıyorsanız veya evde internet abonesiyseniz, siz de kolaylıkla Prima tarifesine geçebilirsiniz. Bunun için bir Türk Telekom  mağazasına gidip, başvurmanız yeterli.

Türk Telekom Prime’ın anlaşmalı olduğu hizmetlere göz atacak olursak; WePublic, Özsüt, Hillside City Club, Morhipo, Sanda SPA gibi mağaza ve hizmetleri; İstanbul, Ankara, İzmir, Çeşme ve Bodrum’daki seçkin restoranları sayabiliriz. Tabii avantajlar bununla da sınırlı değil! İndirimli araç kiralama, Biletix’te indirim imkanı, sinema biletlerinde indirim gibi cazip fırsatlar da bulunuyor.

Türk Telekom Prime’ın en ilgi çekici fırsatlarından bir diğeri ise seyahatlerde sağladığı ayrıcalılar. Örneğin Türk Telekom websitesinde yer alan geri sayım sayacını takip ederek her Cuma Avrupa’ya çift kişilik gidiş-dönüş uçak bileti kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Oldukça kapsamlı olan Türk Telekom Prime ayrıcalıkları saymakla bitmiyor! Eğer siz de Türk Telekom’un bu renkli dünyasındaki fırsatlardan yararlanmak isterseniz daha fazla bilgi için tıklayın.

Bunları da sevebilirsiniz

Scroll Up