KEŞFET

Alışverişin En Güzel Hali; Yılbaşı Pazarları

Yılın en sevdiğim dönemi geldi çattı! Yeşil ve kırmızıya boyanmış sokaklar ve gece ışıklandırmaları, sevdiklerine en güzel hediyeleri bulmaya çalışan insanların coşkusu ve şehrin gece gündüz yaşayan hali ile 2017’yi geride bırakıyoruz.

Eğer alacağınız hediyelere hala karar vermediyseniz aşağıdaki yılbaşı pazarlarına göz atmanızı öneririm. Bu sefer listede sadece İstanbul yok, Bodrum ve İzmir’den de misafirlerimiz var 🙂

Şimdiden mutlu yıllar!

CIRCUIT Holiday Bazaar – Yeldeğirmeni, Kadıköy

Kadıköy, Yeldeğirmeni’nin sanat ve etkinlik alanı CIRCUIT Aralık ayında İstanbullu tasarımcılar ile 5. pazarını organize ediyor.

İki gün sürecek olan etkinlikte duyarlı markaları keşfetmenin yanı sıra leziz ve sağlıklı yiyecek seçenekleri de sunulacak.

Sürdürülebilir yaşam ve doğaya önem veren CIRCUIT, tüm etkinliklerinde olduğu gibi Pazar etkinliğinde de tek kullanımlık ambalajlar yerine, katılımcıları ve ziyaretçileri yeniden kullanılabilir alternatiflere yönelmeye teşvik edecek!

Etkinlik 16 & 17 Aralık, Cumartesi & Pazar günleri saat 13.00 – 18.00 arasında ziyarete açık olacak ve girişler ücretsiz! Buradan etkinlik detaylarını inceleyebilirsiniz 🙂

Pop Up Kadıköy – Moda Kayıkhane

23-24 Aralık tarihinde Moda Kayıkhane’de gerçekleşecek ve Kadıköy’lü tasarımcıların işlerinin sergileneceği Pop Up Kadıköy, Anadolu Yakası’nın en geniş yılbaşı pazarlarından biri olacak. Detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz.

Yeni Yıl Kanyon’da – Kanyon Alışveriş Merkezi

22-28 Aralık tarihleri arasında Kanyon Alışveriş Merkezi’nde kurulacak olan Yeni Yıl Pazarı, yıllardır favori yılbaşı alışveriş noktalarımdan. Farklı tasarımcıların birbirinden keyifli ürünlerinin sergileneceği etkinlik, 12:00- 20:00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olacak. Detaylı bilgi için Kanyon’un yılbaşı özel sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İzmir Fransız Kültür Merkezi – Yeni Yıl Pazarı

Yıllardır gelenekselleşen Fransız Kültür Merkezi Yeni Yıl Pazarı bu yıl da İzmir Fransız Kültür Merkezi’nde İzmirliler ile buluşacak. Sadece alışveriş değil, yeme içme standlarının da olduğu etkinliğin girişi ücretsiz. Detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri – Volkswagen Arena

14-16 Aralık tarihleri arasında Axess, Wings ve Turkcell Platinum sponsorluğunda Volkswagen Arena’da gerçekleşecek olan Yılbaşı Alışveriş Günleri, şehrin en kapsamlı yılbaşı etkinliklerinden. DJ performansları ve Happy Hour konsepti de bulunan etkinliğe giriş ücretsiz.

Son bir not: ZUBIZU’lulara %10 ekstra indirim varmış!  Websitesi’nden daha detaylı bilgi alabilirsiniz 🙂

Yılbaşı Pazarı – Hayat Gümüşlük, Bodrum

Yaz kış Bodrumseverleri ve Bodrumluları da unutmadık! Bu yıl 23-24 Aralık tarihlerinde Hayat Gümüşlük’te düzenlenecek olan yılbaşı pazarında yeme içme, hediyelikler ve tasarım ürünler sergilenecek. Detaylı bilgi etkinliğin Facebook sayfasında!

Aspect Designers Event MOC Cafe Yılbaşı Pazarı – MOC Bomonti

Sıcacık lezzetli bir kahve eşliğinde sevdikleriniz için tasarım yılbaşı hediyesi alışverişi yapmak isterseniz 23 Aralık günü saat 10:00 – 16:00 arası MOC Bomonti’ye davetlisiniz! Belki yerli tasarımcıların el emeklerinin sergileneceği pazarı gezdikten sonra, hemen bir sokak aşağıdaki organik pazardan taze sebze meyve alışverişi de yapmak istersiniz, belli mi olur? 🙂 Detaylar için buraya lütfen!

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: MUTLULUĞUN FORMÜLÜNÜ DANİMARKALILAR BULMUŞ, HYGGE FELSEFESİ!

Bunları da sevebilirsiniz

Scroll Up