İYİ HİSSET SAĞLIKLI YAŞAM

Dekorasyonda Ferahlık Veren Tasarımlar

Dekorasyon uygulamaları hemen hemen her alanda yapılan ve kişinin iç dünyasını dışarıya yansıtabilmesini sağlayan tasarımlardır. Ev dekorasyonundan ofis dekorasyonuna kadar her alanda stilinize uygun tasarımları tercih ederek kendinizi dışarıya daha iyi yansıtmayı başarabilirsiniz.

Ferah bir alan elde etmek için dekorasyonda özellikle ruhu dinginleştiren detaylar kullanmalısınız. Aynı zamanda alanın daha geniş görünmesine de dekorasyon ile katkı sağlayabilirsiniz. Ferahlık veren dekorasyon stillerinde belli renk detaylarına dikkat ederken aynı zamanda mobilyalarınızda sadeliği korumanız gerekebilir.

Ferah Hissettirebilecek Dekorasyon Tasarımı Nasıl Hazırlanır

Evi bahçe, ofis gibi birçok alanda uygulanabilen ve ortama ferahlık katan dekorasyon tasarımı için aydınlatma seçimi de önemlidir. Özellikle fresh renklerin yer aldığı bu dekorasyonda daha loş aydınlatma ürünlerinin kullanılması gerekebilir. Bunun yanı sıra bu alanlar içerisinde canlı bitkilere de yer açarak alana daha doğal bir etki kazandırabilirsiniz.

Göz Alıcı Tasarımlar için Renk Seçiminin Önemi

Renk uyumlarından yararlanırken mint yeşili, turkuaz mavisi, açık sarı, bebe pembesi, beyaz gibi renklerin yanı sıra yeşil, turuncu ve mavi üçlüsünün farklı alanlarda yarattığı etkileri de tercih edebilirsiniz.

Mobilyalarda Sadelik

Ferahlık katan dekorasyon stilinizde ruhunuza dokunacak olan bu alan için tercih ettiğiniz mobilyalarda sadeliği ön planda tutarak az eşyaya yer açmanız da hem alanı genişletirken hem de ideal bir form oluşturmanızı da kolaylaştıracaktır.

Ferah ve ruha sadeliği hissettiren tasarım dokunuşları kendinize ek olarak misafirleriniz için de son derece hoş bir etki yaratacaktır.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: EVİNİZİN MİS GİBİ KOKMASI İÇİN AROMATERAPİNİN GÜCÜNDEN YARARLANIN

 

Main Photo by Nathan Fertig 

Bunları da sevebilirsiniz

Scroll Up