FITNESS İYİ HİSSET PILATES & YOGA & FITNESS

En İyi Instagram Spor Hesapları

Spor yapmak ve sağlıklı beslenmek için motivasyona mı ihtiyacınız var? O halde sizi; her gün size ilham verecek, bir an önce spor yapmaya başlamak isteyeceğiniz, en iyi instagram spor hesapları ile tanıştıralım.

Tony Shorton (169K)

Kendisi, 58 yaşında olduğuna inanamayacağınız bir Master Fitness Trainer. Instagram hesabında 169K takipçisi var ve accountunda espirili paylaşımlar yapıyor. Asıl egzersiz paylaşımlarını youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Birçok kişinin hayatına p90x fitness programıyla girmiş olan Tony Horton, evde uygulanabilen egzersiz programlarıyla milyonlarca kişinin sağlıklı ve fit olmasını sağlamıştır.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tony Horton (@tonyshorton) on

Love Sweat Fitness (215K)

Instagram accountunda Katie Dunlop’ın (Health & Fitness Expert) spor yapan fotolarıyla birlikte, geçirdiği transformasyon sonrası motivasyon pozlarını ve mesajlarını göreceksiniz. Bu accuntun en önemli özelliği her ay sadece kadınlara özel bir challenge takvimi oluşturması ve bunu free olarak paylaşması (Booty challenge, abs challenge, full body work out vs). Takvime ulaşmak için LoveSweatFitness  websitesine subscribe olmanız gerekiyor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katie Dunlop (@lovesweatfitness) on

Bradley Simmonds (162K)

Chelsea FC ve Queens park Rangers gibi takımlarda profesyonel futbol oynarken yaşadığı sakatlanmaların ardından fitness’a yönelmiş ve şuan Londra’daki en iyi fitness trainerlardan biri olarak sayılıyor. Birçok celebrity’nin de personal trainer’ı olan Bradley Simmonds, ara sıra yedikleriyle ilgili ama ağırlıklı olarak kendi ve öğrencileriyle uyguladığı egzersizlerden paylaşımlar yapıyor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by bradleysimmonds (@bradleysimmonds) on

Hiitmax (754K)

Michael Morelli’nin Hiit cardio egzersizlerinden videolar görebileceğiniz, 754K takipçisi olan oldukça başarılı bir fitness accountu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HIITMAX® – Burn Fat. Not Time. (@hiitmax) on

Alexa Jean Fitness (2M)

26 yaşında Arizona’lı bir fitness sever olan Alexa Jean Brown, Instagram hesabında küçük kızının yanında genellikle evde uyguladığı egzersizlerden paylaşımlar yapıyordu ki, ikinci çocuğuna hamile kaldı. Ama bu sefer de hamileliği boyunca nasıl aktif kalabileceği ile ilgili paylaşımlar yaptı ve şimdi de doğum sonrası egzersiz önerilerine devam ediyor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alexa Jean Hunt (@alexajeanfitness) on

Massy Arias (2.2M)

Sağlıklı beslenme ve sıkı fitness egzersizleri yapan Massy de şuan hamile trainerlardan. Egzersiz videolarını, yediklerinden önerileri, öğrencilerinin geçirdiği değişimi ve son dönemde hamileyken yaptığı fitness egzersizlerinden paylaşımları görebilirsiniz.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by WWW.MASSYARIAS.COM (@massy.arias) on

Shona Vertue (65.7K)

Yoga Teacher & Personal Trainer olan Shona’nın instagram accountunda sağlıklı beslenme önerileri, fitness egzerizleri ve yoga pozlarından paylaşımlar görebilirsiniz.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shona Vertue (@shona_vertue) on

Yoga Girl (2M)

Kendisi fitness yapmasa da yoga pozları, günlük yaşamından görüntüler ile birlikte umutları, heyecanları, hayal kırıklıkları ile hem fiziksel hem ruhsal olarak, sadece instagram accountu üzerinden 2 milyondan fazla kişiye her gün ilham veriyor. Erkek arkadaşının ardından İsveç’ten Aruba’ya gidip yerleşen ve her gün mükemmel manzara eşliğinde yoga yapan Rachel Brathen’ın hayatındaki değişim ve gelişmeleri takip edebilir, her gün daha çok yoga yapmak isteyebilirsiniz.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rachel Brathen (@yoga_girl) on

Kayla Itsines (6.4M)

Yazdığı egzersiz programlarıyla öğrencilerinin yaşadığı fiziksel değişimleri paylaşan Kayla’nın postlarını görüp motive olmamak elde değil. Sayfasında kısa kısa hareketler gösterse de en detaylı programlarını görüp uygulamak için sayfasına abone olmak gerekiyor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KAYLA ITSINES (@kayla_itsines) on

 


Bunları da sevebilirsiniz

Scroll Up