FITNESS İYİ HİSSET PILATES & YOGA & FITNESS

En İyi Instagram Spor Hesapları

Spor yapmak ve sağlıklı beslenmek için motivasyona mı ihtiyacınız var? O halde sizi; her gün size ilham verecek, bir an önce spor yapmaya başlamak isteyeceğiniz, en iyi instagram spor hesapları ile tanıştıralım.

Tony Horton (169K)

Kendisi, 58 yaşında olduğuna inanamayacağınız bir Master Fitness Trainer. Instagram hesabında 169K takipçisi var ve accountunda espirili paylaşımlar yapıyor. Asıl egzersiz paylaşımlarını youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Birçok kişinin hayatına p90x fitness programıyla girmiş olan Tony Horton, evde uygulanabilen egzersiz programlarıyla milyonlarca kişinin sağlıklı ve fit olmasını sağlamıştır.

Tony horton

Love Sweat Fitness (215K)

Instagram accountunda Katie Dunlop’ın (Health & Fitness Expert) spor yapan fotolarıyla birlikte, geçirdiği transformasyon sonrası motivasyon pozlarını ve mesajlarını göreceksiniz. Bu accuntun en önemli özelliği her ay sadece kadınlara özel bir challenge takvimi oluşturması ve bunu free olarak paylaşması (Booty challenge, abs challenge, full body work out vs). Takvime ulaşmak için LoveSweatFitness  websitesine subscribe olmanız gerekiyor.

16901815_10158108466470417_2052581611_n

Bradley Simmonds (162K)

Chelsea FC ve Queens park Rangers gibi takımlarda profesyonel futbol oynarken yaşadığı sakatlanmaların ardından fitness’a yönelmiş ve şuan Londra’daki en iyi fitness trainerlardan biri olarak sayılıyor. Birçok celebrity’nin de personal trainer’ı olan Bradley Simmonds, ara sıra yedikleriyle ilgili ama ağırlıklı olarak kendi ve öğrencileriyle uyguladığı egzersizlerden paylaşımlar yapıyor.

En iyi instagram spor hesapları

Allaboutthecore (29.8K)

Aslında Londra’da bulunan Core isimli pilates stüdyosunun instagram accountu ve yaklaşık 30K takipçisi bulunuyor. Özellikle pilates ve yoga seviyorsanız bu hesapta sizi motive edecek pilates ve yoga pozları paylaşıyorlar.

En iyi instagram spor hesapları

Hiitmax (754K)

Michael Morelli’nin Hiit cardio egzersizlerinden videolar görebileceğiniz, 754K takipçisi olan oldukça başarılı bir fitness accountu.

En iyi instagram spor hesapları

 

Alexa Jean Fitness (2M)

26 yaşında Arizona’lı bir fitness sever olan Alexa Jean Brown, Instagram hesabında küçük kızının yanında genellikle evde uyguladığı egzersizlerden paylaşımlar yapıyordu ki, ikinci çocuğuna hamile kaldı. Ama bu sefer de hamileliği boyunca nasıl aktif kalabileceği ile ilgili paylaşımlar yaptı ve şimdi de doğum sonrası egzersiz önerilerine devam ediyor.

En iyi instagram spor hesapları

Massy Arias (2.2M)

Sağlıklı beslenme ve sıkı fitness egzersizleri yapan Massy de şuan hamile trainerlardan. Egzersiz videolarını, yediklerinden önerileri, öğrencilerinin geçirdiği değişimi ve son dönemde hamileyken yaptığı fitness egzersizlerinden paylaşımları görebilirsiniz.

En iyi instagram spor hesapları

 

Shona Vertue (65.7K)

Yoga Teacher & Personal Trainer olan Shona’nın instagram accountunda sağlıklı beslenme önerileri, fitness egzerizleri ve yoga pozlarından paylaşımlar görebilirsiniz.

En iyi instagram spor hesapları

Yoga Girl (2M)

Kendisi fitness yapmasa da yoga pozları, günlük yaşamından görüntüler ile birlikte umutları, heyecanları, hayal kırıklıkları ile hem fiziksel hem ruhsal olarak, sadece instagram accountu üzerinden 2 milyondan fazla kişiye her gün ilham veriyor. Erkek arkadaşının ardından İsveç’ten Aruba’ya gidip yerleşen ve her gün mükemmel manzara eşliğinde yoga yapan Rachel Brathen’ın hayatındaki değişim ve gelişmeleri takip edebilir, her gün daha çok yoga yapmak isteyebilirsiniz.

En iyi instagram spor hesapları

Kayla Itsines (6.4M)

Yazdığı egzersiz programlarıyla öğrencilerinin yaşadığı fiziksel değişimleri paylaşan Kayla, aynı zamanda Yunan asıllı olduğu için bizim damak tadımıza da uygun sağlıklı beslenme önerilerinde bulunuyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Scroll Up