KEŞFET

Hasat başlıyor! Harvest Festival 27 Ekim’de Küçükçiftlik’te!

Yıllardır düzenledikleri konser, festival ve etkinliklerle ajandalarımızı boş bırakmayan Küçükçiftlik Park’ın yaratıcıları, bu yıl da Harvest Festival ile şehri müzik, atölye ve söyleşiye doyuracak.

Son yılların en heyecan verici gruplarından Batı Londra efsanesi Jungle’ın headliner’lığını üstlendiği festivalde yetenekli şarkıcı Kovacs ve Parov Stelar’ın enerjik saksafoncusu Max the Sax, Küçükçiftlik Park’ı dev bir diskoya çevireceğe benziyor.

Festivalin Analog Kültür standında Kaan Düzarat’ın seçkisi plakların sesi yükselirken, ikinci sahnesi Bahçe’de ise Sattas, The Ringo Jets, Palmiyerler ve Alpman alternatif bir şeyler dinlemek isteyenleri bekliyor olacak.

Permakültür, Hayvan Hakları, Vegan Kültür Atölyeleri, Sürdürülebilir Yaşam… Yemyeşil Bir Festival!

Açıklanan programa göre bahçesinden ve balkonundan beslenmek isteyenler için permakültür, daldırma tekniği ile mum yapımı, doğal sabun yapımı, scrapbook ve dreamcatcher yapımı festivali unutulmaz kılacak atölyelerden sadece bir kaçıymış.

Söyleşi programında ise gazeteci, yazar, hayvan hakları aktivisti Zülal Kalkandelen ile “İnsanlık Tarihinde Yeni Bir Evrim: Vegan Devrimi”, Tıbbi ve Aromatik bilimler teknikeri ve yazar Nazım Tanrıkulu ile Şifalı Bitkilerin Doğru Kullanımı, Good4Trust.org kurucusu Dr. Uygar Özesmi ile “Tüketme Türet – Dur Diren Dokun Dönüştür” olacak.

Festivale özel olarak tüm alan çimle kaplanırken, ekolojik gıda ürünlerinden kıyafete, takıdan plaklara, manavdan kahve dükkanlarına kadar üretimin parçası olabileceğimiz, birbirinden güzel yeniliklerle tanışacağımız pazar alanında, çimlerin arasında iyi müzik dinlerken alışveriş yapabileceğiniz bir festival bizi bekliyor, daha ne olsun!

Biletler Biletix üzerinden satılıyor, tükenmeden alın derim. Şimdiden iyi eğlenceler!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: BİENAL ŞEHİRDE! HEM İSTANBUL’UN KEYFİNİ ÇIKARIN HEM DE BİENALİ GEZİN

Bunları da sevebilirsiniz

Scroll Up