KEŞFET

Haziran Ayının Son Yarısında İstanbul Müzik Etkinlikleri

Haziran ayını neredeyse yarıladık ama hala önümüzde bir sürü yaz konseri var. Haziran ayının geri kalan yarısında bakalım İstanbul’da nerede hangi konser var?

DJ Koze + Dave DK, 22 Haziran Suma Beach

Geçtiğimiz haftalarda Suma Beach’in açılışı yapıldı biliyorsunuz ve bu yaz da Suma Beach partileri tam gaz devam edecek gibi görünüyor. Haftaya Cuma günü  denize nazır elektronik müzik dinlemek isterseniz linki aşağı ekliyorum.

Biletler için Tıklayın

Chill Out Festival, 23 Haziran Kemer Country

Senelerin Chill Out’u özüne dönmüş ve yine Kemer Country tarafında olacakmış. İlk yıllarında çok güzel olurdu ama sonradan fazla kalabalık, fazla sayıda ‘trying too hard’ tadında kızların kasıntılığı, yetersiz hizmet ve uuuupuzun sıralar derken festivalden bir şey anlamamaya başlayınca gitmeyi bıraktım. Belki bu sene daha güzel olur ama bu sefer de zamanlama çok kötü olmuş. Eylül’de İstanbul’da yine Chill Out olacak, ona gidersiniz. 23’unde erken yatın, sabah oy kullanmaya gidersiniz 🙂

Massive Attack, 25 Haziran Zorlu PSM

Biletler tükenmiş ancak belki etrafınızda gidemeyeceği için biletini vermek isteyen bir arkadaşınız çıkar 🙂

25.İstanbul Caz Festivali: Festival Açılış Konseri: 25. Yılda Nesiller Boyu Türkiye Cazı, 26 Haziran Zorlu PSM

Caz festivalleri başlıyor yaşasın! 26 Haziran’da gerçekleşecek açılış konserinde ise ülkemizdenbirbirinden değerli sanatçıları dinleyeceğiz. Biletler öğrenciler için 67.50 ve diğer genel kategori biletleri 83.50 TL’den başlıyor.

Biletler için Tıklayın

Milky Chance, 27 Haziran Zorlu PSM

Stolen Dance diyince grubu eminim hatırlayacaksınız. Alman ikili Clemens Rehbein ve Philipp Dausch aslında çocukluk arkadaşıymışlar. Philipp’in, “Büyük şehir hayatı tarafından rahatsız edilmeden gerçekten yapmak istediğin işe odaklanmak her şeyi daha kolaymış gibi hissettiriyor.” cümlesini okuyunca kendisiyle ‘güneye yerleşmek’ veya ‘iş dışında neler yapıyorsun?’ serilerinde röportaj yapmak istedim JStolen Dance’ten sonra Down by The River, lashed Junk Mind derken Blossom adlı ikinci albümlerini çıkardılar. Tam bir efil efil yaz konseri, hem de Çarşamba.

Biletler için Tıklayın

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: GÜNEYE YERLEŞMEK

Photo by danny howe

Bunları da sevebilirsiniz

Scroll Up