GEZ-GÖR MEKAN

SON TOPAĞACI

Teşvikiye-Topağacı arasında her geçen gün yeni mekanlar açılmaya devam ediyor ve çok da güzel oluyor. Bunlar içinde en yenilerinden biri de Topağacı’ndan Ihlamur’a doğru inen yokuşta bulunan Son Topağacı. Küçücük, samimi bir cafe ama önündeki merdivenleri de değerlendirerek hem oturacak yer sayısını arttırmış hem de çok güzel bir görüntü sağlamış.

Pazar günü kahve içmek için uğradığımızda, müzikler ve atmosferiyle kendimi Berlin’de bir cafede gibi hissettim. Havalar güzelleştiğinde eminim dışarıdaki merdivenler de oturmak da çok keyifli olacaktır. Ben sadece kahve ve tatlı var sanıyordum ama baya yemek menüsü varmış meğer. Özellikle kahvaltısı ve omletleri hakkında çok iyi yorumlar almış. Ayrıca atıştırmalıklar, makarna ve salata çeşitleri ve sandviçleri mevcut.

Topağacı’nın sonunda bulunan Son Topağacı; tam iki üç arkadaşınızla ya da tek başınıza gidip kahvenizi içip keyif yapabileceğiniz, tatlı, sıcak bir mekan. Şimdiden bir çok kişi tarafından keşfedilmiş bile ama umarım Teşvikiye’deki diğer cafe’ler gibi fazla popülerleşip, tıklım tıkış olmaz. Ayrıca içeri köpek de alıyorlar:)


Bunları da sevebilirsiniz

Scroll Up