KEŞFET

Türk Hava Yolları ile 99 Dolar’dan Başlayan Fiyatlarla Balkanlar, Kafkaslar ve Ukrayna’ya Gidiyoruz!

Seyahat etmeden duramayan gezgin okuyucularımıza güzel haberlerimiz var! Vize alma süreciyle uğraşmayıp, kolaylıkla gidebileceğiniz yakın ara tatiller yapmak istiyorsanız tam zamanı. Türk Hava Yolları’nın yeni kampanyası ile Balkanlar, Kafkaslar ve Ukrayna gidiş-dönüş biletler 99 dolar’dan başlıyor.

Hangi Şehirlere Gidebiliriz?

Balkanlar’da Cluj, Köstence, Varna 99 USD; Priştine, Tiran 109 USD; Bükreş, Ljubljana, Saraybosna, Üsküp, Zagreb, Dubrovnik, Belgrad 119 USD; Podgorica, Kişinev, Sofya 129 USD’den;

Kafkaslar’da Nahçıvan, Gence, *Tiflis 119 USD; Batum, **Tiflis 129 USD,  Bakü 169 USD’den (*Sabiha Gökçen – **Atatürk Havalimanı);

Ukrayna’da Lviv, Zaporijya, Kharkiv 119 USD; Kherson 129 USD; Kiev, Odessa 169 USD’den başlayan fiyatlara gidiş-dönüş her şey dâhil uçuş olanağı sağlıyor.        

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Balkanlar’ın Belgrad, Kişinev, Podgorica, Priştine, Saraybosna, Tiran ve Üsküp şehirlerine vizesiz; Ukrayna’ya ve Kafkaslar’ın Batum ve Tiflis şehirlerine ise pasaporta gerek duymadan sadece kimlik kartı ile giriş yapabiliyor.

Kampanya Hangi Dönemleri Kapsıyor?

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, uçuş biletlerini 10 Ekim – 31 Ekim 2017 tarihleri arasında satın almaları halinde, seyahatlerini 1 Kasım 2017 – 31 Mart 2018 tarih aralığında gerçekleştirebilecekler.

Her şey dahil 99 Dolar’dan başlayan uçuş biletleri Türk Hava Yolları’nın resmi web sitesi ücretleri olmakla birlikte bilet satış ofisleri ve acentelerde değişiklik gösterebiliyor.

Kapsam dışı seyahat dönemleri ve kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.turkishairlines.com web adresinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: KARANLIKLAR PRENSİ BELGRAD

Bunları da sevebilirsiniz

Scroll Up