KEŞFET

Bodrum’un ilk wellness festivali WellFest 22 Eylül’de Casa Dell’Arte’de

Bodrum’un ilk wellness festivali olma özelliği taşıyan WellFest Bodrum, bu yıl 22 Eylül tarihinde, Bodrum’un en seçkin otellerinden Casa Dell’Arte’de birbirinden zengin iyi yaşam içerikleriyle uzman konuşmacıları ağırlayacak.

1 gün boyunca sürecek “fiziksel, zihinsel, ruhsal” arınma programına hazır mısınız?

“İyi hisset, iyi yaşa” mottosuyla 4 yılı aşkın süredir yayın yapan, Türkiye’nin ilk ve tek dijital wellness platformu Uplifers.com, Aloha Events ile güçlerini birleştirerek Bodrumluları “wellness” konseptiyle tanıştırmaya hazırlanıyor.

Bu yıl ilk kez, “fiziksel, zihinsel ve ruhsal olarak iyi hissetme hali” olarak tanımlanabilecek wellness konseptiyle düzenlenecek olan WellFest Bodrum’da, katılımcılar gün boyu deneyimleyecekleri farklı etkinliklerin sonunda, festivalden yenilenmiş ve arınmış olarak ayrılacak.

WellFest, ilk yılında Bodrum’da

Bodrum’un ilk wellness etkinliği olma özelliği taşıyan WellFest, ilk yılında Bodrum’da gerçekleşiyor. Bodrum’un mükemmel doğası, eşsiz plajları, wellness ruhuna uygun ortamı ve dingin sakinleri; WellFest’in ilk ayağı için Bodrum’un seçilmesinin en önemli etkenleri arasında yer alıyor.

Neden WellFest?

İlk kez gerçekleşecek olan festivalde Bodrumlular, wellness konseptini A’dan Z’ye keşfetme ve deneyimleme fırsatı bulacak.

“Daha iyi bir yaşam” hedefleyenler için wellness konseptinin tüm detaylarıyla işleneceği ve wellness ile tanışmak için oldukça kapsamlı bir etkinlik olan WellFest, Bodrumluları yogadan meditasyona, astrolojiden sağlıklı beslenmeye, detokstan pilatese pek çok farklı panel, seminer ve atölyeyle buluşturacak. Kişisel gelişim uzmanı, psikolog, astrolog, diyetisyen gibi pek çok farklı daldan uzmanın yer alacağı etkinlikte, katılımcılar merak ettikleri konularla ilgili sağlıklı bilgiyi ilk kaynaktan alma fırsatı bulacak.

WellFest Bodrum’da neler var?

WellFest Bodrum, iyi yaşam tutkunları ve meraklılarını, wellness alanında uzman isimlerin yanı sıra, wellness ilkesini benimsemiş pek çok farklı marka ile de buluşturacak. Festival alanında yer alacak olan standlarda katılımcılar doğal, organik, vegan, glutensiz, el yapımı özel tasarım markaları ve ürünleriyle de buluşacak; atölyeler, tadım etkinlikleri ve teknolojik deneyimlerle, ürünleri yakından tanıyacak. Kadın, erkek her yaştan katılımcı için bütüncül bir deneyim sunan WellFest’te, çocuklar için de farklı etkinlikler yer alacak.

Tazelenmek için havuz, deniz, müzik ve daha fazlası…

Festival kapsamı dahilinde festival alanına giriş yapan katılımcılar, tüm gün boyunca Casa Dell’Arte’nin yeşili ve sanatı buluşturan ortamında muhteşem plajlarının, yemyeşil ortak alanlarının ve keyifli havuzunun ve su sporları olanaklarının da tadını çıkaracak.

WellFest Programı / WellFest’te Kimler Var?

  • Hande Akın / Yaşam Koçu
  • Burak Ayhan / Doktor & Yoga Eğitmeni
  • Şebnem Sürücü / Pilates Eğitmeni
  • Dilara Kuru / Örgütsel Psikolog
  • Duygu Demir / Astrolog & Yoga Eğitmeni
  • Kevser Başkara / Vegan Diyetisyen
  • Gülferi Yıldırım / Mindfulness ve Nörobilim Uzmanı
  • Cemre Canset Bağan / Yoga Eğitmeni

WellFest’te meditasyon, yoga, psikoloji ve iyi yaşam etkinlikleriyle dolu dolu bir gün

22/23 Eylül tarihlerinde Bodrum’da gerçekleşecek ilk wellness festivali olan WellFest’in programı, “Türkiye’nin ilk ve tek dijital wellness yayını” olan Uplifers.com’un uzun yıllara dayanan wellness, Aloha Events’in etkinlik konusundaki tecrübeleriyle şekilleniyor.

Tüm gün boyunca wellness konseptini farklı yönlerden deneyimleme fırsatı bulacak olan katılımcılar, etkinlik boyunca Türkiye’nin alanında uzman isimlerinden en etkili wellness önerilerini dinlerken, Türkiye’nin en iyi wellness markaları ile de tanışacak.

İyi hissedip iyi yaşamak için yeni yöntemler keşfetmek, kendine vakit ayırmak ve gün boyu sürecek etkinliklerle kaliteli vakit geçirmek isteyen tüm Bodrumlular, 22 Eylül tarihlerinde Casa Dell’Arte’de buluşacak. Bu yıl ilk kez yapılacak olan festivalde, psikolog, kişisel gelişim uzmanı, diyetisyen, yoga eğitmeni, nefes koçu gibi isimler, meditasyon, astroloji, detoks gibi pek çok konuyu ele alacak. Fiziksel, zihinsel ve ruhsal olarak iyi hissetmeyle ilgili tüm konseptleri bir araya toplayan WellFest, kendinizi yenilemenize ve hayatınızın her alanında “kendinizin en iyi hali” olmanız için ilk adım olacak.

 

Bilgi & İletişim:

[email protected]

[email protected]

Festival programı ve gelişmeleri takip etmek için:              

Instagram: @wellfest_bodrum


Bunları da sevebilirsiniz

Scroll Up