ANNE-ÇOCUK İYİ HİSSET

Hamilelik Günlüğü: 27.Hafta Yatarak Hamilelikte Enerjiler ve Şifa Niyetleri

Mucize öncesi yaşananları önceki yazılarımda belirttiğim gibi Mila’ma hamileliğim mutlu sonla sonuçlandı ve onca şeye rağmen sağlıkla kızımı kucağıma aldım. Hamileliğim boyunca günlük kısmında okuyacağınız yazıları yazdım, o süreçte yayınlamadım. Aslında destek alabilmek için çok paylaşmak istedim ama bekledim. İstedim ki dileğime kavuşayım ve bu yolculuğum, yazılarım bir iç dökmeden ibaret olmasın, başkalarına umut olsun. İşte tüm bu okuyacağınız hamilelik günlüğü artık paylaşıma hazır, benzer problemleri olanlara faydası olacağını umuyorum. İyi okumalar…

Karnım iyice büyümeye başladı, giyinip süslenip özenle çektiğim haftalık fotoğraflarım yerini banyodaki aynada azıcık ayakta durduğum bir anda aceleyle çekilmiş fotoğraflara bıraksa da hatıra hatıradır:) Böylelikle karnım ne kadar büyümüş görebiliyorum.

Yatarak Hamilelik Devam

Bu haftalarda yatmaktan ve büyüyen karından olsa gerek sırt ağrılarım hat safhadaydı! Ayrıca sanki uzun yollar yürümüşüm gibi bacaklarım da ağrıyordu! Eve masaj için biri gelse diye düşünüyordum fakat doktoruma danıştım, ayaklardaki belli noktalara yapmadan olabilir dedi. Refleksoloji diye bir masaj türü var, o ayaktaki bazı noktalara uygulandığında vücuttaki başka bölgelere etki ediyor, bu açıdan da sakıncalıymış demek ki benim durumumda. E öyle olunca vücudun gerisi de kalsın ne olur ne olmaz dedim. Hareketsizlikten bacaklarımda kaslar erimeye başladı, böyle bir tuhaf yumuşak, içi boş gibi oldu. Artık sonra koşuşturmaktan kendilerine gelirler diye umuyorum.

Enerjiler & Şifa Niyetleri

Kayınvalidem, işi nedeniyle enerji & şifa olaylarıyla çok ilgili. Böyle çalışmalar yapan bir çok kişiyi de tanıyor. Ben de tam tamına inanmamakla birlikte iyi niyetle yapılan her çalışmanın, her sözün bir şekilde olumlu etkileri olduğuna inanıyorum.

Mesela şifalandırıcı masaj terapisti Maiete bana birkaç kez enerji gönderdi, kayınvalidem reiki yaptı. Metin Hara meditasyonlarından birinde 400 kişi ile aynı anda benim kim olduğumu bilmeden iyi enerjilerini yolladılar bana. Belki bunu okuyan birinin çorbada tuzu olmuştur:) Herkes inanmayabilir veya buna benim gibi farklı bir açıyla yaklaşabilir. O enerji gönderdiği esnada ben kendime ve bebeğime yoğunlaşıp, şunları geçirdim içimden ve sonrasında da ara ara da bunu tekrarladım. Bir çeşit afirmasyonum oldu bu benim, ne zaman hissederek söylesem içimden iyi geldi, iyi hissettirdi;

İyi niyetle bana güzel niyetlerini, enerjilerini gönderen herkesin dileklerini kabul ediyorum, onların da isteklerine kavuşmalarını diliyorum. Eğer kötü niyette olanlar varsa doğru yolu bulup kötülüklerden kurtulmalarını diliyorum. Bedenim bu mucizeyi dünyaya getirmek için bir aracı.  Evet bedenimin iyi ve kötü yanları var ama her şeyiyle onu kabul ediyorum ve seviyorum. Kızımı karnımda büyütmekten mutluyum, sağlıklı bir şekilde dünyaya gelene kadar da en iyi şekilde onu taşımaya devam edeceğim. 

Birebir bu cümleler olmasa da inancınıza göre size iyi gelen, güç veren sözcükleri bir araya getirebilirsiniz. Bu içinizdeki gücü, zorluklara katlanmanızdaki amacı ve ulaşacağınız mutlu günleri hatırlatan bir çeşit meditasyonunuz olsun.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: MUCİZEME KAVUŞMA YOLCULUĞUMDA RAHİM AĞZI YETMEZLİĞİ VE KAYIPLA SONUÇLANAN HİKAYEM


Bunları da sevebilirsiniz

Scroll Up