İYİ HİSSET PILATES & YOGA & FITNESS

26-28 Haziran Yoga ve Pilates Kampı’nda Hep Beraber Yenileniyoruz

Çeşme’nin en güzel manzarasına sahip, doğanın kucağında, mis kokan ormanların içinde yer alan, Çeşmeköy’de yoga ve Pilates kampımızı sizinle de paylaşmak isterim. Çok heyecanlandığım retreat kampımızın detayları ise şöyle;

Tarih:26-28 Haziran 2020
Yer: Çeşmeköy
Hep Beraber Çeşmeköy’de Yenileniyoruz!

**Katılım ve detaylı bilgi için mesaj gönderebilir veya [email protected] adresine email gönderebilirsiniz.

İçerik:
2 gece 3 gün boyunca açık ve temiz havada, sabahları yumuşak ve keyifli akışlarla bedenimizi canlandırıp, enerjimizi artırıp akşamları daha dinlendirici akışlarla Yoga ve Pilates’i doyasıya deneyimleyeceğiz.

Sürdürülebilir bir yaşam projesi ile kurulmuş olan Çeşmeköy’de, kendi yetiştirdikleri ürünlerle hazırlanmış yemekleri sabah ve akşamları tadacağız.

Serbest zaman diliminde, ağaçların arasında yürüyüş yapabilir, güneşlenebilir, minderlere yayılıp kitabını okuyabilirsin. Ya da birlikte Çeşme plajlarında denizin tadını da çıkarabiliriz. Nasıl içinden geliyorsa… Size alan açan bir program olsun istiyoruz.

Bir süredir Pilates ya da Yoga yapıyorsan, hiç yapmamış ya da başlamak istiyorsan, hızlı tempoyu yavaşlatmak, kafa dinlemek ve sıcak Haziran günlerini enerji dolu geçirmek istiyorsan sen de bize katıl! Eğer daha önce hiç Pilates ya da Yoga yapmadıysan çok daha şanslısın çünkü koşturmacadan uzaklaşıp gerçekten Yogayla ve Pilatesle tanışabileceğiniz harika bir başlangıç olacak.

*Kampımız 20 kişiyle sınırlı olduğundan erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Biz Berna ve Ezgi olarak sizinle tadacağımız bu deneyimi heyecanla bekliyoruz. Haziran’da Çeşmeköy’de buluşalım.

Eğitmenler
Eğitimler, 500 RYS Yoga Alliance sertifikalı Berna Dinçer ve Stott ve Balanced Body Comprehensive Pilates eğitmeni Ezgi Akşit tarafından verilecektir.

Program detayları için iletişime geç: [email protected]

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: YOGA MI PİLATES Mİ? HANGİSİ BANA GÖRE?


Bunları da sevebilirsiniz

Scroll Up